Leiden centre for
innovation and
entrepreneurship

Team

PLNT Team

Met trots presenteren wij hier ons team, het bestuur en de Raad van Toezicht 

Bastiaan de Roo
Director Entrepreneurship

+31 (0)6 22 95 4078
bastiaan@plnt.nl

Bastiaan op LinkedIN >
Sjoerd Louwaars
Director Innovation

+31 (0)6 28 83 8252
sjoerd@plnt.nl

Sjoerd op LinkedIN >
Roy Zitman
Operations Manager

+31 (0)6 53 75 2449
roy@plnt.nl

Roy at LinkedIN >
Arjan Meester
Entrepreneurship advisor

+31 (0)6 81 49 7698
arjan@plnt.nl

Arjan at LinkedIN >
Kimberley Boender
Office Manager

+31(0)6 46 44 55 16
kimberley@plnt.nl 

Kimberley op LinkedIN >
Thijs van den Munckhof
Investment Manager

+31 (0)6 18 34 6040
m.p.van.munckhof@luris.nl

Thijs op LinkedIN >

 

 

Bart Hoenen
Entrepreneurship advisor

+31 (0)6 24 50 0841
bart@plnt.nl

Bart op LinkedIN >

 

 

Betty Huerta
Venture Manager

+31(0)6 43 70 28 29
betty@plnt.nl 

Betty op LinkedIN >
Frédérique de Paus
Community Builder

+31(0)6 26 17 05 22
frederique@plnt.nl 

Frédérique op LinkedIN >
Marieke van Haaren
Projectmanager Leren met de Stad

+31(0)71 527 65 44
marieke@plnt.nl 

Marieke op LinkedIN >

 

 

Kirsten Lelieveld
Projectmedewerker Leren met de Stad

+31 (0)6 16 65 46 47
K.lelieveld@leiden.nl

Kirsten op LinkedIN >

 

Suzan Koot
Communicatie Professional

+31(0)71 527 24 67
suzan@plnt.nl 

Suzan op LinkedIN >
Sanna Fennet
Event Coordinator

+31 (0)6 38 75 8965
sanna@plnt.nl

Sanna op LinkedIN >
José Zweekhorst
Front Office

+31(0)71 527 24 67
frontoffice@plnt.nl 

José op LinkedIN >
Wouter Nicolai
Facility Medewerker

Bestuur

Bastiaan de Roo
Voorzitter
Patrick Pijnenburg
Hogeschool Leiden
Rob Mayfield
Universiteit Leiden / Luris

Raad van Toezicht

Agnita Mur
Lid College van Bestuur Hogeschool Leiden
Hester Bijl
Vice-Rector Magnificus van Universiteit Leiden
Paul Dirkse
Wethouder Kennis, Onderwijs, Sport en Financiën van Gemeente Leiden
Erna Barel
COO en mede-oprichter van Base Clear
Maarten Noort
Directeur van Northpool

Wil jij werkervaring opdoen binnen de startup- & innovatiesector?
PLNT is altijd op zoek naar stagiairs die ervaring op willen doen op gebied van eventorganisatie, intern en extern communicatie, marketingcampagnes, social media en facilitysupport. 
Voor meer informatie over de mogelijkheden kun je contact opnemen met Roy Zitman via roy@plnt.nl / 06-53752449.

 

Supported by