Leiden centre for
innovation and
entrepreneurship

Team

PLNT Team

Met trots presenteren wij hier ons team, het bestuur en de Raad van Toezicht 

Bastiaan de Roo
Director Entrepreneurship

+31 (0)6 22 95 4078
bastiaan@plnt.nl

Bastiaan op LinkedIN >
Sjoerd Louwaars
Director Innovation

+31 (0)6 28 83 8252
sjoerd@plnt.nl

Sjoerd at LinkedIN >
Roy Zitman
Head of operations

+31 (0)6 53 75 2449
roy@plnt.nl

Roy at LinkedIN >
Kimberley Boender
Office Manager

+31(0)71 527 24 67
kimberley@plnt.nl 

Kimberley op LinkedIN >
Arjan Meester
Entrepreneurship advisor

+31 (0)6 81 49 7698
arjan@plnt.nl

Arjan at LinkedIN >
Bart Hoenen
Entrepreneurship advisor

+31 (0)6 24 50 0841
bart@plnt.nl

Bart op LinkedIN >

 

 

Merel Rem
Communicatie & Marketing Professional

+31(0)71 527 24 67
merel@plnt.nl

Merel op LinkedIn >
Liesbeth Van Dingenen
Receptioniste

+31(0)71 527 24 67
frontoffice@plnt.nl

Liesbeth op LinkedIn >
Thijs van den Munckhof
Investment Manager

+31 (0)6 18 34 6040
m.p.van.den.munckhof@bb.leidenuniv.nl

Thijs op LinkedIN >

 

 

Betty Huerta
Venture Manager

+31(0)6 43 70 28 29
betty@plnt.nl 

Betty op LinkedIN >
Sander Kuin
Activatie Manager

+31(0)6 42 84 00 66
sander@plnt.nl 

Sander at LinkedIN >
Ruben Habraken
Life Science Entrepreneurship Manager

+31(0)6 46 54 50 33
ruben@plnt.nl 

Ruben op LinkedIN >
Natasja Marchese
Project Manager Innovatie Trainingen voor Professionals

+31(0)71 527 24 67
natasja@plnt.nl 

Natasja op LinkedIN >
Roos Schrama
Project Manager The Field

+31(0)71 527 24 67
roos@plnt.nl 

Roos op LinkedIN >
Wouter Nicolai
Facility Medewerker

Bestuur

Sjoerd Louwaars
Covoorzitter
Bastiaan de Roo
Covoorzitter
Patrick Pijnenburg
Hogeschool Leiden
Rob Mayfield
Universiteit Leiden / Luris

Raad van Toezicht

Hester Bijl
Rector Magnificus van Universiteit Leiden
Joeri van den Steenhoven
Lid College van Bestuur van Hogeschool Leiden
Paul Dirkse
Wethouder Kennis, Onderwijs, Sport en Financiën van Gemeente Leiden
Erna Barel
COO en mede-oprichter van Base Clear
Otto Jelsma
Voorzitter van het College van Bestuur - MBO Rijnland
Maarten Noort
Directeur van Northpool

Wil jij werkervaring opdoen binnen de startup- & innovatiesector?
PLNT is altijd op zoek naar stagiairs die ervaring op willen doen op gebied van eventorganisatie, intern en extern communicatie, marketingcampagnes, social media en facilitysupport. 
Voor meer informatie over de mogelijkheden kun je contact opnemen met Roy Zitman via roy@plnt.nl / 06-53752449.

 

Supported by