Meld je aan voor PLNT updates!
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang PLNT updates vol events, tips en inspiratie.

Nexva live geïnterviewd bij de BNR podcast

Nexva pitcht AI-oplossing live bij BNR's PITCH! podcast.

Inhoudsopgave

Startup Nexva

De PLNT-startup Nexva, opgericht door Tim de Mol, stond vorige week in de spotlight bij BNR’s podcast PITCH!. Samen met Fundie Feeds pitchte hij hun idee aan investeerder Thomas Hannes van LUMO Labs. Nexva ontwikkelde een AI-agent die inkomende telefoongesprekken opneemt, analyseert én beantwoordt alsof het een echte collega is. Zo gaan er geen waardevolle leads verloren én worden medewerkers efficiënter ingezet.

De BNR PITCH! podcast

In deze podcast krijgen startups één minuut voor een pitch om het probleem dat ze aanpakken toe te lichten. Vervolgens bespreken experts kort de haalbaarheid en potentie van het idee. Het biedt jonge bedrijven niet alleen zichtbaarheid, maar ook waardevolle feedback op hun concept en groeistrategie.

In één zin vatte Tim het samen: “Onze AI neemt de telefoon op wanneer jij dat niet kunt – zonder dat je klant het merkt.”

Podcast

Benieuwd naar het hele verhaal achter de pitch? Klik op de knop hieronder en luister de aflevering terug!

Dit artikel delen?

Bekijk ook deze artikelen

Data scientist Axite verteld over de toekomst van EEG
Dirk van Moorselaar, Data Scientist bij Axite, was aanwezig bij...
Bionomic aan het woord bij New Business Radio live!
Donderdag 30 juli schoof Diederik Mud, CEO en co-founder van...
Akin vertelt over de transitie binnen de rubber industrie
PLNT alumni Ieva Palubeckaite was te gast Startup Pass-port van...
Opal pitcht gezond licht bij BNR!
Opal was aanwezig bij de BNR podcast PITCH! Beluister hier...
1NA en CaraOmics pitchen hun startup bij BNR!
1Na en Caraomics waren aanwezig bij de BNR podcast PITCH!...
Akin Solutions bij de BNR podcast PITCH!
Halithan Cetin van Akin Solutions was aanwezig bij de BNR...

Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen van alle innovators en ondernemers binnen de PLNT Community? Check het laatste nieuws.

Back to top