The Concept Corner

In The Concept Corner vergader je in retrostijl. De werkruimte heeft één grote vergadertafel in het midden van de kamer staan, die plek biedt voor 14 personen. Een geschikte zaal voor vergaderingen, presentaties of trainingen. Deze ruimte ademt de visie van PLNT en draait dus volledig om het creëren van een plek waarin je durft te dromen én durft waar te maken. De grote raampartij zorgt ervoor dat je die open blik durft te stimuleren en durft te werken aan gedurfde en vernieuwende concepten. Zo til jij je vergadering naar een hoger niveau. 

De ruimte

Organiseer je een brainstorm, training of wil je in een inspirerende omgeving vergaderen? De mogelijkheden bij PLNT zijn eindeloos. 

The Concept Corner is een klassieke, retro ruimte, maar gelukkig wel voorzien van alle gemakken anno nu:

Catering tijdens jouw event

Boek je een ruimte bij The Field of PLNT, dan is er ook de mogelijkheid tot smaakvolle catering waar je gasten nog lang over napraten. 

Wij werken samen met Midi, onze in-house cateraar. Het gezellige groene grand-café en het enige dakterras (met fantastisch uitzicht) van Leiden bieden samen ruimte tot 200 personen. Op beide plekken is een ingerichte bar aanwezig.

Back to top