Lunch & Learn

11 november 12:00 – 12:45

🌿 Groeien met betekenis – Lunch & Learn met Alessio Del Fiacco

Op 11 november verwelkomen we Alessio Del Fiacco bij PLNT voor een inspirerende Lunch & Learn.

Alessio is coach, trainer en spreker met een passie voor persoonlijke groei en duurzame impact. Hij helpt mensen om hun volle potentieel te benutten door te werken aan mindset, emotionele intelligentie en veerkracht, de bouwstenen voor blijvende ontwikkeling en vervulling.

Met een achtergrond in positieve psychologie, coaching en communicatie combineert hij wetenschappelijke inzichten met echte menselijke ervaring. In zijn sessies verkent hij thema’s als zelfleiderschap, balans en betekenisvol werken, met één overtuiging als rode draad:
een duurzame wereld begint bij duurzame mensen.

Tijdens deze sessie laat Alessio zien hoe welzijn, zingeving en prestaties elkaar kunnen versterken. Een moment om stil te staan, op te laden en geïnspireerd weer verder te gaan. ✨

 

Alessio is gecertificeerd in positieve psychologie en opgeleid in coaching en communicatie. 

PRAKTISCHE INFORMATIE:

Locatie: De Arena @PLNT

Tijd: 12.00-12.45 uur

Onderwerp: Persoonlijke ontwikkeling

Taal: deze workshop wordt in het Engels gegeven

Kosten: Gratis incl. lunch

Back to top