Meld je aan voor PLNT updates!
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang PLNT updates vol events, tips en inspiratie.

Values Mind in de BNR podcast PITCH!

Values Mind, opgericht door Annemarie Eigenmann en Jorrit van der Laan, presenteerde hun onderneming tijdens de BNR-podcast Pitch!. Samen met startup Jamr brachten zij hun pitch voor het voetlicht bij Maasbert Schouten.

Inhoudsopgave

Startup Values Mind

Values Mind is ontstaan vanuit de gedachte dat de recruitmentmarkt structureel aan het veranderen is. Bedrijven investeren miljarden in het vinden van talent, maar traditionele werving – gericht op cv’s en diploma’s – leidt steeds vaker tot een mismatch, hoog verloop en gemiste innovatie.

Daar speelt Values Mind op in, met een nieuw model waarbij bedrijven en professionals niet matchen op diploma’s en cv’s, maar op waarden, skills en strategie.

De startup heeft hun businessmodel verder uitgewerkt tijdens het programma Startup Play en staat nu in de startblokken om hun bedrijf te lanceren!

De BNR podcast PITCH!

In deze podcast krijgen startups één minuut voor een pitch om het probleem of de kans die zij aanpakken toe te lichten. Vervolgens bespreken experts kort de haalbaarheid en potentie van het idee. Het biedt jonge bedrijven niet alleen zichtbaarheid, maar ook waardevolle feedback op hun concept en groeistrategie.

Nieuwsgierig geworden? Klik op de onderstaande knop en luister naar de pitches van deze interessante startups!

Dit artikel delen?

Bekijk ook deze artikelen

Opal pitcht gezond licht bij BNR!
Opal was aanwezig bij de BNR podcast PITCH! Beluister hier...
1NA en CaraOmics pitchen hun startup bij BNR!
1Na en Caraomics waren aanwezig bij de BNR podcast PITCH!...
Akin Solutions bij de BNR podcast PITCH!
Halithan Cetin van Akin Solutions was aanwezig bij de BNR...
MyClusters pitched bij BNR!
Lea Jabbarian, scientific adviseur bij MyClusters, pitcht samen met Thom...
Hoe maak je teamvergaderingen effectiever met LEGO® Serious Play®?
Ideeën die moeilijk onder woorden te brengen zijn, worden met...
INFECTA in de BNR podcast PITCH!
INFECTA, opgericht door Dr. Meta Roestenberg, presenteerde haar startup tijdens...

Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen van alle innovators en ondernemers binnen de PLNT Community? Check het laatste nieuws.

Back to top