Meld je aan voor PLNT updates!
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang PLNT updates vol events, tips en inspiratie.

Leidse EdTech-startup Gamifactive pitched bij BNR!

Leidse PLNT-startup Gamifactive, opgericht door Rafael Jezior en Dennis de Beeld, presenteert hun onderneming tijdens de BNR podcast PITCH! Samen met de startup Foundub.

Inhoudsopgave

Startup Gamifactive

De Leidse EdTech-startup Gamifactive ontwikkelt een innovatief digitaal gamificatieplatform voor medische educatie. Oorspronkelijk begonnen als het bordspel ImmunoWars over infectieziekten en medicijnen, heeft de startup een succesvolle pivot gemaakt naar een mobile-first app. Hierin worden vakgebieden als dermatologie, radiologie en immunologie op een meeslepende manier toegankelijk gemaakt, waar studenten en young professionals geen genoeg van krijgen.

In samenwerking met toonaangevende ziekenhuizen ontwikkelt Gamifactive interactieve in-game modules waarmee gebruikers via passende games met echte casussen kunnen leren over diagnoses, behandelingen en meer. Daarmee biedt het platform een krachtig alternatief voor de traditionele one-size-fits-all leermethodes en zorgt het dat de medische opleiding van vandaag naadloos aansluit bij de patiënten van morgen.

De BNR podcast PITCH!

In deze podcast krijgen startups één minuut voor een pitch om het probleem of de kans die zij aanpakken toe te lichten. Vervolgens bespreken experts kort de haalbaarheid en potentie van het idee. Het biedt jonge bedrijven niet alleen zichtbaarheid, maar ook waardevolle feedback op hun concept en groeistrategie.

Nieuwsgierig geworden? Klik op de onderstaande knop en luister naar de pitches van deze interessante startups!

Dit artikel delen?

Bekijk ook deze artikelen

Robert Krams ontwikkelt met AI gepersonaliseerde behandelingen voor iedere patiënt
Hoe zorg je ervoor dat iedere patiënt, ongeacht zijn of...
INFECTA in de BNR podcast PITCH!
INFECTA, opgericht door Dr. Meta Roestenberg, presenteerde haar startup tijdens...
Eduface pitched bij BNR!
Jeroen van Gessel van Eduface pitchte zijn startup in de...
Values Mind in de BNR podcast PITCH!
Values Mind, opgericht door Annemarie Eigenmann en Jorrit van der...
PLNT startup Axite pitched bij BNR's podcast PITCH!
Charlotte Franenberg presenteerde haar startup tijdens de BNR podcast PITCH!...
Hospital Hero en FYXN pitchen hun startup bij BNR
De PLNT-startups Hospital Hero en FYXN, presenteerde bij BNR’s podcast...

Back to top